Willa Park Ptasie – nowa, kameralna inwestycja w Katowicach

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się zaledwie 29 mieszkań - wyjątkowo przestronnych i ustawnych, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami.

Willa Park Ptasie

Lokalizacja

Lokalizacja jest jednym z kluczowych atutów naszej inwestycji. Willa Park Ptasie znajduje się zaledwie 2 km od Rynku w Katowicach, pomiędzy Parkiem Kościuszki a Katowickim Parkiem Leśnym z Doliną Trzech Stawów. Oferuje komfort mieszkania blisko ścisłego centrum miasta w sąsiedztwie zielonych, wypoczynkowych terenów Katowic. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane.

Zobacz na mapie

Willa Park Ptasie

Mieszkania

Na 5 kondygnacjach znajduje się 29 mieszkań o pow. od 65 m2 do 98 m2. Wszystkie posiadają przestronne tarasy o pow. od 21 m2 do 45 m2  z widokiem na park oraz liczącą prawie 10 m2  loggię. Mieszkania na parterze mają kameralne ogródki. W każdym lokalu znajduje się bardzo duża łazienka i osobne WC. Przestronne, otwarte wnętrza zapewniają pełną swobodę aranżacyjną, pozwalając dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Część mieszkań posiada klimatyzację.

Oferta mieszkań

Willa Park Ptasie

Budynek i infrastruktura

W budynku znajduje się 5 kondygnacji nadziemnych z lokalami mieszkalnymi oraz 1 kondygnacja podziemna z miejscami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Projekt zakłada m.in.: ogrzewany podjazd do garażu, cichobieżną windę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, funkcjonalne okna, ściany wewnętrzne o podwyższonej klasie akustyczności, wykończenie tarasów ekskluzywną deską kompozytową, częściowo zielony dach oraz wiele innych rozwiązań podnoszących komfort i standard życia.

Więcej o technologiach

Willa Park Ptasie

O inwestorze

Za inwestycję odpowiada firma FURNUS Spółka z o.o. Spółka K. z Sosnowca, która od kilkunastu lat z sukcesem realizuje własne projekty mieszkaniowe. Dzięki niewielkim rozmiarom i prostej strukturze możemy zagwarantować pełne zaangażowanie w projekt i dbałość o jakość inwestycji.

Wyjątkowa lokalizacja, przestronne mieszkania i tylko jeden budynek. Willa Park Ptasie nigdy nie będzie osiedlem. To jedyna taka inwestycja na katowickim rynku nieruchomości.

Więcej